O mne

Volám sa Peter a budem vašim odborníkom a sprievodcom v anglicky hovoriacom svete. Vždy som sa zaujímal o cudzincov a cudzie krajiny, čo mi neskôr veľmi pomohlo pri zoznamovaní sa s ľuďmi v osobnej aj profesionálnej časti môjho života. Považujem sa za kreatívneho, komunikatívneho a všestranného človeka. Orientujem sa v mnohých oblastiach ako napríklad technológia, biológia alebo ekonomika. Vďaka rodine som v podstate žil bilingválne a angličtinu som sa začal učiť v tom istom čase ako aj slovenčinu.

Od detstva som písal rôzne básne a príbehy ako v anglickom tak aj slovenskom jazyku. Prekladom a tlmočeniu sa venujem už od základnej školy. Mám dlhoročné skúsenosti s prekladom článkov na weby, kníh či odborných textov. V neskoršom veku začalo moje štúdium nemčiny a španielčiny, viem aké to je začať sa učiť cudzí jazyk vo veku, keď už máte povinnosti. Už na základnej škole som doučoval jazyky a práve vďaka tomu viem, aké je učenie z pohľadu, študenta aj učiteľa. Viem, že začiatky sú ťažké, no zastávam názor, že všetko sa dá zvládnuť ak máte dosť času, odhodlania a vytrvalosti.

Překlady z/do angličtiny

Hľadáte kvalitné prekladateľské služby alebo doučovanie v anglickom jazyku? Práve ste našli! Ponúkam preklady všeobecné, technické a obchodné, tlmočenie po celej ČR a SR, výuku angličtiny a korektúru textu. Veľmi rád sa stanem vašim odborníkom a sprievodcom v anglicky hovoriacom svete.

Prečo moje preklady?

Roky skúseností
Priateľský prístup
Skvelá cena
Vysoká kvalita
Zachovanie detailov
Možnosť umeleckej realizácie textu
Skvelé ovládanie jazyka
Trpezlivosť

Moje služby

Preklady knih
Preklady odborných článkov
Korektura textu
Korešpondencia
Doučovovanie
Tvorba textu

Rýchly kontakt

Peter Haluza
Tel: +421903741122
Email: peterhaluza.professional@gmail.com